KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15286422
nr 1528 6422
Roland Book
(1911-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad rod book, Stadsbild. Signerad. Olja på duk, 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 41x49
Roland Alexander Book (rod book), svensk bildkonstnär född 1911, död 1980.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 mars 2023
kl 18:03:26
20/3 17:28:29
Roland Book
Läs mer om Roland Book